Uçuşların başlama tarihi belli oldu - Siirt Haberler
Son Dakika

Uçuşların başlama tarihi belli oldu

Uçuşların başlama tarihi belli oldu

18 Haziran gününden itibaren artık uçaklar kullanıma açılıyor ve vatandaşlar ulaşımda kısıtlamaların kalkması sonrasında yolculuklarını yapabilecekler. THY basın müşaviri tarafından gelen açıklama sonrasında THY firmasının 18 Haziranla birlikte uçuşlara başlıyor.

Uçuşlar kısıtlı alanlardan gerçekleşecek

Şu anda her havalimanından uçuş gerçekleşmiyor. Belli noktalar haricinde hala uçuşlar başlamadı. THY firmasının açıklamasına göre ilk olarak 16 Avrupa şehrinden 14 noktaya uçuş gerçekleştirilebilecek.

THY basın müşaviri açıklama yaptı 

Buna ek olarak Türkiye’de 14 ayrı yerden uçuşlara izin var ancak geri kalanı için hala bir karar alınmadı. THY basın müşaviri olan Yahya Üstün tarafından gelen açıklama sosyal medya üzerinden yapıldı ve açıklamada :

İşe o şanslı bölgeler 

Yurt dışından uçuş gerçekleştirilebilecek noktalar : Almanya’da Münih, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Hannover, Köln, Düsseldorf ve Hamburg, İsviçre’de Zürih, Cenevre ve Basel; Avusturya’da Viyana ve Salzburg, Hollanda’da Amsterdam; Danimarka’da Kopenhag ve İsveç’te Stockholm

Yurt içinden uçuş yasağının kalktığı iller: Antalya, Ankara, Gaziantep, Adana, Diyarbakır, Ordu-Giresun, Elazığ, Samsun, Hatay, Kayseri, Trabzon, İzmir, Konya, Bodrum-Dalaman

Ayrıca kontrol

Koronavirüs Nedeniyle 2 Sağlık Çalışanımızı Daha Kaybettik

Koronavirüs can almaya devam ediyor. Covid-19 salgını nedeni ile 2 sağlık çalışanımız daha hayata gözlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir