Maske takın uyarısı yapan polise bıçakla saldırıldı - Siirt Haberler

Maske takın uyarısı yapan polise bıçakla saldırıldı

Maske takın uyarısı yapan polise bıçakla saldırıldı

Samsun ilinde İlkadım ilçesinde Karadeniz Mahallesi’nde meydana gelen bu olayda polis ekipleri maske kullanılması konusunda uyarılarda bulunurken polis ile 2 kişi arasında bir gerginlik yaşandı. Gerginlik bir süre sonra şiddetini arttırınca anne ve oğul olduğu iddia edilen 2 kişi ile polisler arasında arbede yaşanmaya başlandı.

Bıçakla saldırdı 

Uyarılar sonrasında genç şahsın tepki göstermesiyle gerginlik bir anda saldırıya dönüştü ve genç şahıs elindeki bıçakla polislere saldırdı.

Vatandaşlar müdahil oldu

O sırada olay yerinde bulunan kişiler tarafından genç şahıs sakinleştirilip polislere yardım edildi. Olaylar daha fazla büyümedi ve sonrasında 2 kişi gözaltına alınarak Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne sorgulanmak üzere götürüldüler.

Ayrıca kontrol

İsrail saldırılarında aralarında kan donduran haberler geliyor..Dokuzu çocuk, 24 kişi hayatını kaybetti, 103 kişi yaralandı.

 Gazze’nin kuzeyinde İsrail hava saldırısı başlattı. Filistin Sağlık Bakanlığı İsrail saldırılarında 9’u çocuk 21 Filistinli’nin hayatını kaybettiğini, 103 kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir