Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları - Siirt Haberler
Son Dakika

Yasal Uyarı ve Kullanım Koşulları

Tanımlamalar ve Koşullar

SiirtHaberler.com adresini kullanmak ve haber okumak için ziyaret eden kullanıcılar aşağıda bahsedilen hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

SiirtHaberler.com sitesinin kullanımından doğacak olan her tür zarar, kayıp ve tüm olumsuz durumlardan SiirtHaberler.com, imtiyaz sahibi, yöneticileri, editör ve yazar kadrosu bu kuruluş için çalışan ve hizmet sağlayan hiç bir merci için hukuksal ve cezai bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bilgilendirme ve Feragat

Haber sitemiz kullanıcılarını bilgilendirmek için hazırlanmış ve yayın hayatına devam etmektedir. Bu sitede geçen her türlü haber ve bilgi genel nitelikte olmaktadır ve bilgilendirme amacı ile yayınlandığı için doğruluğuna, eksiksiz ve tam olmasına, güvenilir olmasına, güvenilir ve yeterli olmasına herhangi bir şekilde SiirtHaberler.com olarak garanti verilmemekte ve taahhüt edilmemektedir.

Finansal Bilgli/Bilgilendirme

Haber sitemiz bilgi niteliğinde finans ve ekonomi alanında veri ve bilgi sunmaktadır. Bu tür bilgilendirmeler tamamen bilgilendirme ve okuyucuyu aydınlatmak için yayınlanmatadır. Bu veriler hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Yayınlanan verileri baz alarak yapılan yatırımlardan SiirtHaberler.com, imtiyaz sahibi, yöneticileri, editör ve yazar kadrosu bu kuruluş için çalışan ve hizmet sağlayan hiç bir merci sorumluluk sahibi değildir.

Yetkili Mahkeme ve İdari Yargılamalar

Habr sitemizin kulanımından doğan ve web sitemizden doğan uyuşmazlık ve yasa dışı durumlarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.

Bu yayın, SiirtHaberler.com yetkililerinden izin alınmadan kullanılamaz. Yayınlanan içerikler ve haberler kaynak gösterilerek (link bağlantılı) sosyal medyada ve diğer sitelerde paylaşılabilir.

©  SiirtHaberler.com Habercilik ve Yayıncılık Web Sitesi