Erken seçim yok açıklaması - Siirt Haberler

Erken seçim yok açıklaması

Devlet Bahçeli tarafından gelen açıklama sonrasında erken seçime ihtiyaç olmadığı konusunda bir karar açıklandı. Aslında daha önce aynı şekilde erken seçimin yapılmayacağı belirtilse de Türkiye’yi erken seçime sürükleme konusunda kara propagandalara kulak asılmayacağı belirtilerek milletvekilleri seçiminin 2023 senesinde yapılacağı açıklandı.

Buna ek olarak sosyal medya alanında yasal bir düzenleme yapılmasının da mecburi bir hale geldiğini belirtti.

Sosyal medyada yeni düzenlemeler gelebilir

Son zamanlarda sosyal medya üzerinden yaşanan olaylarda artış yaşanması sonrasında birçok sosyal medya uygulamasında yasal bir düzenleme getirilmesinin mecburi hale geldiği belirtildi. Bu açıklama sonrasında özellikle bazı hesaplar tamamen saldırı amaçlı açıldığı belirtilip bu hesapların yakından takip edilip hukuken gerekenin yapılması için yeni düzenlemeler gelebilir.

Parti politikalarına bağlı kalınacak

Siyasette ağız birliğinin önemli ve öncelikli olduğunu belirten Bahçeli ayrıca herhangi bir olayda parti politkası tezahür etmeden bu konuda yorumlarda bulunmanın sakıncalı bir durum olduğunu belirtti.

Ayrıca kontrol

Volkswagen yatırımlarını erteledi

Volkswagen yatırımlarını erteledi Volkswagen firması tarafından gelen açıklama sonrasında birçok ülkede planlamış olduğu yatırımların ertelendiği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir