Erken seçim olacak mı ? - Siirt Haberler
Son Dakika

Erken seçim olacak mı ?

Erken seçim olacak mı ?

Son zamanlarda en çok sorulan sorulardan bir tanesi haline gelen seçim konusu ayrıca sosyal medya üzerinde de çok konuşulanlar arasında yer almaya başladı. Ancak tüm bu tartışmalara Erdoğan’dan net bir yanıt geldi. Erdoğan açıklamasında : ” Erken seçim filan yok. Niye seçim yapalım? Seçimler 2023 yılında yapılacak, bekleyecekler. Herkes ona göre önüne baksın.” bu sözlere yer verdi. Bu açıklama sonrasında net bir şekilde seçim olmayacağı belirlenmiş oldu.

Kadına şiddet unutulmadı

Son zamanlarda meydana gelen kadın şiddetine örnek olan olaylardan Nazir İlgin adındaki şahsın Ceylan G. adındaki şahsa şiddet uygulaması sonrasında serbest kalması konusu Erdoğan’ın gündeminde yer aldı. MKYK toplantısı sonrasında konuştuğu konulardan bir tanesi olan kadına şiddet konusunda bu şiddet uygulayan şahsın nasıl serbest kaldığını neden kaldığını sorgulayıp sitem edip şahsın tutuklanması gerektiğini belirtirken bu açıklamalara Soylu tarafından şahsın tutuklandığına dair bir yanıt geldi.

Turizm canlandırılacak

Turizm konusunda salgın nedeniyle çok kötü bir dönem yaşandığı için bir boşluk oluştuğunu belirten Erdoğan bu açığın kapanması için bu turizmi sağlık yönünde sağlanacağını bu sayede turizmin getirisinin korunmuş olacağını belirtti. Bunun için Rusya ve Almanya başbakanları ile telefonda görüşme gerçekleştirdiğini çalışmaların devam ettiğini belirtti. Her şeyden önce belli kurallar dahilinde turizme izin verileceği açıklandı.

Ayrıca kontrol

Erdoğan Türkeş’in Mezarını Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ölüm yıl dönümü nedeniyle Alparslan Türkeş’in anıt mezarını ziyaret etti. Cumhurbaşkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir