Bomb Size Serum Resmi Satış Sitemizde! - Siirt Haberler
Son Dakika

Bomb Size Serum Resmi Satış Sitemizde!

Gerek içeriğinde bulunan bitkisel bileşenler gerek ise oldukça pratik bir kullanıma sahip olması ile her geçen gün talep edilme ve sipariş bomb size serumu edilme oranı artan ürün için şimdi siz de resmi satış sitemizden sipariş verebilir ve hızlı teslimat ile hologram etiketli ürününüze kavuşabilirsiniz. İşlemler size özel olarak ilerlemektedir. Yani alış verişinizi isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Kişisel iletişim bilgilerinizi girdikten sonra kargo firmasını da seçebilirsiniz, ödeme tipine de kendinize göre karar verebilirsiniz. Teslimata kadar müşteri destek hattımıza ulaşabilir ve istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.

Orijinal Ürün Gönderimi

Değerli müşterilerimizin hem zamandan hem de paradan tasarruf edebildikleri alış verilerinde resmi satış sitemiz güvenlik etiketli orijinal ürün gönderimi yapmaktadır. Hologram etiketi olan ürün kutusu ve ya ambalajı üzerinde muhteviyat, kullanım talimatı, üretici ve ya ithalatçı firma bilgisi, saklama koşulları yazı ile açıklanmıştır. Kullanımdan önce okumanız tavsiye edilmektedir.

Kapıda Ödeme Yöntemi

Resmi satış sitemizden ürün talep eden müşterilerimizin ne kadar ödeme yapacağı güncel fiyat listesinde belirtilmiştir. Bu listeye göre kaç adet ürün alacağınızı ve ne kadar ödeme yapacağınızı öğrendikten sonra seçebileceğiniz yöntemlerden biri kapıda ödemedir. Adından da anlaşılacağı gibi teslimatta yani kendi adresinizde satın alım gerçekleşmektedir. Pos cihazı yardımıyla kredi kartı ve ya nakit para kullanabilirsiniz. EFT ve ya ahvale ise diğer seçeneklerdendir.

Kullanım Şekli

Aras Kargo, MNG kargo ve ya PTT Kargo ile gelen paketinizde 12 adet ürün bulunur. Bitkisel ürünü masaj hareketleri ile bölgeye yedirerek sürebilirsiniz. Her paket 5 ml olarak hazırlanmıştır.

Güncel Fiyatlar

1 kutu Bomb Size Serum ( 1 * 12 adet ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Bomb Size Serum ( 2 * 12 adet ) 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu bombsize serumu ( 3 * 12 adet ) 199 tl + ücretsiz kargo, 4 kutu Bomb Size Serum ( 4 * 12 adet ) 249 tl + ücretsiz kargodur.

 

Ayrıca kontrol

Cumhurbaşkanından Küresel Sağlık Zirvesi’ne Videolu Mesaj

Cumhurbaşkanından Küresel Sağlık Zirvesi’ne videolu mesaj gönderildi. Dünyanın gündemine ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Erdoğan, yerli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir