Bolu'da sıkı denetimler yapıldı - Siirt Haberler
Son Dakika

Bolu’da sıkı denetimler yapıldı

Bolu’da sıkı denetimler yapıldı

Bolu Beyoğlu ilçesinde gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında çok sayıda kural ihlali önlenmiş oldu. Bazı bölgelerde denetim için hazırlanan ekipler asayiş polisi, motosikletli yunus polisi, güven timleri ve trafik polislerinden oluşuyordu ve her alanda başarılı operasyonlar yaptılar.

1.288 TL ceza yazıldı 

Trafik polisleri sürücü kimlik kontrolü, araç evrak kontrolü, araç sosyal mesafe kontrolü, sigara kontrolü ve daha birçok konuda sürücüleri kontrol etti. Bu kontroller sonrasında araçta 1 mermi bulunan şahıs gözaltına alınıp sorgulanmak üzere merkeze alındı. Buna ek olarak ters yönden gelen bir motosikletli şahıs yakalandı ve 1.288 TL para cezası uygulandı.

3 kişi gözaltına alındı

Meydanda denetim yapan ekipler kimlik kontrolü ve maske kontrolü yaptılar. O sırada maske takmayan 1 kişiyi gören ekipler maske kullanması konusunda uyarıp 900 TL para cezası uyguladılar. Buna ek olarak kimlik kontrolü esnasında fark edilen 3 kişi arandığı fark edildi ve şahıslar gözaltına alınıp merkeze götürüldü.

Ayrıca kontrol

Facebook, Manavgat İlçesinde Güvenlik Durumu Kontrolü Özelliğini Aktif Hale Getirdi

Facebook, Manavgat ilçesinde bulunanlar için ‘Güvenlik Durumu Kontrolü’ özelliğini aktif hale getirdi. Bu uygulama ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir