4 Yaşındaki kızını boğarak öldürdü - Siirt Haberler
Son Dakika

4 Yaşındaki kızını boğarak öldürdü

4 Yaşındaki kızını boğarak öldürdü

İzmir Konak ilçesinde meydana gelen bu olayda 4 yaşındaki Bahar E. adındaki küçük kız annesi tarafından ağzına tülbent konulup boğularak öldürdü. Bu olayın ortaya çıkmasını sağlayan kişiyse küçük kızın dedesi oldu.

Tartışma sonrasında bu olay meydana geldi

Eski ikinci eşiyle telefon üzerinde bir tartışma yaşaması sonrasında yatak odasından aldığı tülbentle çocuğunun ağzını kapatıp üstüne yastıkla bastıran Betül F. adındaki kişi  4 yaşındaki kızını baygın hale getirdi. O sırada eve gelen küçük kızın dedesi olan biteni kısa bir süre içinde küçük kızın annesine sorarak öğrendi ve hemen küçük kızı hastaneye götürdü.

Kan dondurucu olay 

Yaşanan korkunç olayda yaşanılanları büyük bir soğukkanlılıkla anlatan kişinin ifadesi alındıktan sonra olayı itiraf edince daha sonrasında da intihara kalkıştığını ancak başaramadığını belirtti. Bu açıklaması sonrasında savcılığa sevk edildi ve doktor raporu alındıktan sonra nöbetçi mahkemeye çıkarılıp tutuklanmasına karar verildi.

Ayrıca kontrol

Facebook, Manavgat İlçesinde Güvenlik Durumu Kontrolü Özelliğini Aktif Hale Getirdi

Facebook, Manavgat ilçesinde bulunanlar için ‘Güvenlik Durumu Kontrolü’ özelliğini aktif hale getirdi. Bu uygulama ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir